Pedagog szkolny - informacje
Wyniki rekrutacji do oddziału przedszkolnego
LISTA KANDYDATÓW
ZAKWALIFIKOWANYCH
DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W KRZECZOWIE
NA ROK SZKOLNY 2021/2022
- Antonina Adamczyk
- Arkadiusz Czubin
- Marcelina Czubin
- Emilia Gandor
- Kacper Gurbiel
- Karolina Jaromin
- Maja Kochan
- Alina Kowalewska
- Gabriel Michalak
- Wiktoria Michalak
- Daria Moskała
- Daria Pawłowska
- Julian Plewa
- Nadia Plewa
- Dominika Sobczak
- Franciszek Spórna
- Kornelia Spórna
- Martyna Trybała
Wyniki rekrutacji do klasy I
LISTA KANDYDATÓW
ZAKWALIFIKOWANYCH
DO KLASY PIERWSZEJ
SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W KRZECZOWIE
NA ROK SZKOLNY 2021/2022
- Kacper Burtan
- Alicja Chlebek
- Laura Dziadkowiec
- Maksym Folwarski
- Paulina Gandor
- Robert Jaromin
- Zofia Kośmider
- Lena Kutryba
- Mikołaj Owsianka
- Jan Tomczyk
- Wiktor Wierzycki
Pedagog szkolny
Drodzy Rodzice!!!
W celu zapewnienia Uczniom i Rodzicom pomocy psychologiczno - pedagogicznej, proponuję Państwu pomoc i służę wsparciem. Jeżeli mają Państwo potrzebę rozmowy lub konsultacji proszę o kontakt ze mną poprzez dziennik elektroniczny.
Jestem do Państwa dyspozycji w czwartek 9.00 - 11.00 na terenie szkoły, lub po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
Z wyrazami szacunku Pedagog Szkolny Katarzyna Kołodziejczyk
Egzaminy próbne klasy VIII
Język polski - 17 marca 2021 r. godzina 900
Matematyka - 18 marca 2021 r. godzina 900
Język angielski - 19 marca 2021 r. godzina 900
XI Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek
Informacja dla Rodziców i Uczniów
Od soboty 24 października 2020r. - zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 - uczniowie naszej szkoły przejdą na tryb kształcenia na odległość.
Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Krzeczowie w tej sprawie wychowawcy klas prześlą do wszystkich rodziców/opiekunów uczniów.
Zajęcia zdalne będą się odbywały przy wykorzystaniu platformy Office365 poprzez aplikację Teams (zajęcia on-line) oraz poczty elektronicznej - poprzez dziennik elektroniczny funkcjonujący w szkole.
W związku z wprowadzeniem systemu nauki zdalnej, w szczególnie uzasadnianych przypadkach - istnieje możliwość wypożyczenia dla uczniów komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Rodziców chcących skorzystać z tej formy pomocy - proszę o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły (182682075) w poniedziałek w godzinach 9.00- 12.00.
Z poważaniem - B. Leksander - dyrektor szkoły
„Cudze chwalicie, swego nie znacie”, czyli młodzież z Krzeczowa na tropie małopolskich tajemnic
Dnia 12 października 2020 roku, po długich dyskusjach na lekcjach geografii, historii oraz języka polskiego, nadszedł moment, na który czekaliśmy wszyscy. Po raz pierwszy od wielu, wielu miesięcy, wyruszyliśmy na wycieczkę i to nie byle jaką, ale aż pięciodniową! Było to możliwe dzięki pomocy i wsparciu władz Województwa Małopolskiego, które zorganizowały i współfinansowały projekt pt. „Odkrywamy Małopolskę”. Projekt ten sprzyja popularyzowaniu atrakcji turystycznych naszego regionu, pozwala lepiej poznać jego historię, kulturę oraz przyrodę.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną, do wyjazdu przygotowywaliśmy się nieco inaczej niż zwykle – każdy z nas, prócz wygodnych butów i peleryny spakował do plecaka zapas maseczek i płynu do dezynfekcji, które stały się nieodłącznym towarzyszem naszej wyprawy?.
Z Krzeczowa wyruszyliśmy punktualnie o godzinie 8.30, kierując się w stronę kopalni soli w Bochni. Pomysł ten okazał się idealny, zważywszy, że pogoda tego dnia nie sprzyjała pieszym wędrówkom.
Na miejscu, powitały nas niezwykle uprzejme i kompetentne panie przewodniczki, które przybliżyły nam przeszłość najstarszej kopalni soli w Polsce, tajniki pracy górnika solnego oraz sposoby wydobywania i właściwości bocheńskiej soli. Wielu z nas zauroczyły multimedialne projekcje, podróże wehikułem czasu oraz przepiękne wnętrza podziemnych komnat.
Z Bochni udaliśmy się do Zakopanego, gdzie czekali już na nas właściciele pensjonatu „U Kośle” , którzy gościli nas i dbali o nasze wygody przez całe pięć dni.
Pensjonat był przytulny, a serwowane posiłki były w stanie zadowolić najbardziej wybredne podniebienia. Wielu z nas nie było w stanie oderwać wzorku od pupili gospodarzy – mruczącego kota oraz hasającego po ogrodzie owczarka podhalańskiego.
Drugiego dnia wyprawy obudził nas nietypowy widok. Za oknami rozciągały się białe połacie śniegu. To jednak nie było w stanie popsuć nam nastroju, a cały dzień wypełniony był licznymi atrakcjami – po śniadaniu udaliśmy się pod najsłynniejszą polską skocznię, gdzie sukcesy święcił między innymi Adam Małysz i Kamil Stoch, do Sanktuarium na Krzeptówkach – wotum za ocalenie życia Papieża-Polaka. Odwiedziliśmy największą zakopiańską papugarnię, a tam każdy miał okazję poznać zwyczaje tych przepięknych ptaków. Później czekał na nas seans filmowy. W kinie „Sokół” z zapartym tchem śledziliśmy przygodny wojowniczki Mulan – bohaterki najnowszej produkcji Disneya. Na koniec dnia uczestniczyliśmy w warsztatach poprowadzonych przesz ratownika Tatrzańskiego Pogotowia Ratunkowego. Pan Grzegorz Wiercioch wyjaśnił nam, na czym polega codzienna praca ratowników górskich, zaprezentował sprzęt, jakim się posługują, a także wskazał wiele cennych wskazówek na temat tego, jak zachowywać podczas górskich wojaży.
Wiedza ta okazała się być niezwykle przydatna już w kolejnych dniach – we środę udaliśmy się do Doliny Kościeliskiej, a czwartek upłynął pod znakiem wyprawy do Morskiego Oka. Oba wyjścia okazały się sprawdzianem naszych umiejętności i kondycji fizycznej oraz uświadomiły nam, jak wspaniale smakuje gorąca czekolada w górskim schronisku;).
Wracając z Morskiego Oka, udaliśmy się w kierunku najstarszej zakopiańskiej nekropolii – Cmentarza Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku, gdzie spoczywają Polacy zasłużeni nie tylko dla Podhala i Zakopanego, ale również dla naszej Ojczyzny – między innymi słynni polscy pisarze: Władysław Orkan, Kazimierz Przerwa-Tetmajer czy jeden z ulubionych przez dzieci i młodzież autorów – Kornel Makuszyński.
Po powrocie do pensjonatu ze smutkiem stwierdziliśmy, że nasza przygoda powoli dobiega końca i czas się pakować. Nie było to łatwe zadanie, zważywszy na ilość zakupionych przez nas pamiątek. Ostatecznie walizki udało się domknąć i w piątek po śniadaniu pożegnaliśmy naszych gospodarzy, wyruszając w kierunku Muzeum Przyrodniczego Tatrzańskiego Parku Narodowego. Zwiedzając tamtejsze ekspozycje, utrwaliliśmy zdobytą podczas wycieczki wiedzę, dotyczącą fauny, flory i mikroklimatu Tatr.
Ponieważ nikt nie jest w stanie przyswajać wiedzy z pustym żołądkiem, udaliśmy się do restauracji Czerwone Korale, gdzie czekał na nas nie tylko przepyszny obiad, lecz także konkurs zorganizowany przez panią Dominikę Franczyk, która z ramienia biura turystycznego OVERLAND, pilotowała naszą wycieczkę. Każdy z nas miał szansę sprawdzić wiedzę zdobytą podczas wyprawy, a zwycięzcy otrzymali urocze upominki.
Ostatnim punktem naszego wyjazdu była wizyta w Muzeum Oscypka, gdzie nie tylko poznaliśmy historię tego przepysznego sera, ale także warunki życia na bacówce oraz mieliśmy okazję przygotować swoje własne serki – redykałki.
O godzinie 14.30 cali i zdrowi dotarliśmy do Krzeczowa.
Wyjazd do Zakopanego niewątpliwe na długo pozostanie w naszej pamięci, nie tylko świetnie się bawiliśmy, ale co niezwykle ważne, każdy z nas czuł się bezpiecznie.
Nasza wyprawa nie mogłaby się odbyć, gdyby nie zaangażowanie wielu osób, dlatego składamy serdeczne podziękowania na ręce władz Województwa Małopolskiego, Pani Dominiki Franczyk, pilotującej naszą wycieczkę, Pana Piotra Franczyka – niezawodnego kierowcy, Pani Bożeny Leksander – Dyrektora naszej Szkoły oraz naszych opiekunów podczas wyjazdu – Pani Anny Czarnoty, Magdaleny Kochan oraz Barbara Bal – dziękujemy?.
Kończąc, zachęcamy wszystkich do poznawania naszej małej ojczyzny. Małopolska jest przepięknym regionem i kryje w sobie jeszcze wiele tajemnic. Do zobaczenia na turystycznym szlaku!
Zdalna szkoła
"Odkrywamy Małopolskę"
Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Odkrywamy Małopolskę"
Informacje dla rodziców
Rodzicu, jeśli nie wiesz, jak po raz pierwszy zalogować się do dziennika elektronicznego, obejrzyj film:
Inauguracja roku szkolnego 2020/2021
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
1 września 2020r. rozpoczynamy nowy rok szkolny.
Inauguracja odbędzie się w nietypowy dla nas sposób, ze względu na rozwój
sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju.
Ogromnie cieszymy się z Waszego powrotu do szkoły - bez Was szkoła to tylko budynek.
Zapraszamy wszystkich uczniów na godzinę 900.
Po wejściu do szkoły uczniowie udają się prosto do sali lekcyjnej
wyznaczonej w harmonogramie.
Bardzo prosimy o stosowanie się do procedur:
dezynfekujemy ręce przy wejściu do szkoły, nie podajemy sobie rąk,
nie gromadzimy się, zachowujemy dystans od innej osoby
i przede wszystkim – jeśli idziemy do szkoły – to musimy być zdrowi!
Bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższym harmonogramem spotkań uczniów z wychowawcami:
WEJŚCIEM GŁÓWNYM WCHODZĄ:
Kl. VII – sala 3 – p. Magdalena Kochan
Kl. VI – sala 2 – p. Anna Czarnota
Kl. III – sala 7 – p. Joanna Stankiewicz
Kl. II – sala 5 – p. Teresa Chlebek
Kl. I – boisko szkolne – p. Elżbieta Gura
sala gimnastyczna w razie niepogody
WEJŚCIEM OD PARKINGU WCHODZĄ:
Kl. VIII – sala 9 – p. Barbara Bal
Kl. IV – sala informatyczna – p. Elżbieta Czopek
RODZICÓW PROSIMY O POZOSTANIE NA ZEWNĄTRZ BUDYNKU SZKOŁY.
Informacje dla rodziców
Szanowni Państwo!
W związku z trwającą epidemią COVID-19 i decyzją Ministra Edukacji Narodowej o powrocie od 1 września 2020r. do nauczania stacjonarnego, uczniowie naszej szkoły rozpoczną edukację stacjonarnie z zachowaniem ogólnych wytycznych GIS, MZ i MEN.
W przypadku wystąpienia zagrożenia epidemicznego, zgodnie z przepisami, dyrektor szkoły będzie mógł zawiesić prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej i wprowadzić kształcenie mieszane (hybrydowe) – wariant B lub zdalne – wariant C. Możliwe to będzie po uzyskaniu zgody organu prowadzącego i pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego. Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację, decyzję o ewentualnej zmianie formy kształcenia podejmowane będą na bieżąco i w porozumieniu z ww. organami.
Poniżej przedstawiam najważniejsze procedury obowiązujące w Szkole Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Krzeczowie od 1 września, oparte na ogólnych wytycznych GIS, MZ i MEN, mające zminimalizować niebezpieczeństwo w szkole w związku zagrożeniem Covid-19.
Szczegółowe informacje dotyczące zachowania się ucznia, rodzica, nauczyciela, pracownika w różnych miejscach, sytuacjach na terenie szkoły dostępne będą na terenie szkoły w formie ogłoszeń, ulotek, w dzienniczku ucznia.
Z wyrazami szacunku,
Dyrektor Szkoły
Bożena Leksander
2020.08.06_-_Wytyczne__dla__szkol__i__placowek__-__wrzesien__2020(1).docx
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
Harmonogram odbioru świadectw:
ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - wejście główne do szkoły:
8.00-8.30 8.30-9.00
Burtan Kacper Michalak Gabriel
Chlebek Alicja i Aleksander Moskała Daria
Czubin Arkadiusz Niedzielski Jakub
Gandor Emilia i Paulina Pawlik Aleksandra
Gol Igor Pawłowska Daria
Jaromin Karolina i Robert Plewa Nadia i Julian
Klisowski Kajetan Pustelnik Magdalena
Kośmider Zofia Spórna Kornelia i Franciszek
Kowalewska Hanna i Alina Tomczyk Jan
. Trybała Martyna
KLASA I - wejście od kuchni - odbiór świadectw w sali nr 9
8.00-8.30 grupa następujących uczniów:
Oliwier Bajak, Rafał Burtan, Dariusz Czubin, Aleksandra Jaromin, Krzysztof Klimas, Oskar Klimas, Stanisław Kochan
8.30-9.00 grupa następujących uczniów:
Marcin Marszałek, Wojciech Marszałek, Blanka Mastela, Marta Moskała, Oliwer Plewa, Magdalena Repetowska, Igor Wciślak.
Klasa II- wejście główne, sala nr 2
9.00-9.30:
- Lena Dziadkowiec
- Kasia Gol
- Marysia Górka
- Ala Karpierz
- Mateusz Klisowski
- Ania Kośmider
- Nikola Madej-Matlak
9.30-10.00:
- Julka Masłowska
- Julka Moskała
- Oliwer Syc
- Kornelia Trybała
- Kacper Wierzycki
- Marek Zięba
Klasa III
9.00 - 10.00 - wejście od kuchni, sala nr 9
Klasa V
10.00 - 11.00 - wejście główne sala nr 2
1. Izabela Bitner
2. Anna Drążyk
3. Aleksander Karpierz
4. Ilona Kutryba
5. Patrycja Kwatyra
6. Paweł i Piotr Marszałek
7. Hubert Nowak
8. Gabriela Sajak
9. Aleksandra Spórna
10. Jakub Spórna
11. Karol Tomczyk
Pozostali uczniowie - odbiór świadectw przez rodziców przy młodszym rodzeństwie.
Klasa VI
11.00 - 12.00 - wejście od kuchni, sala nr 9
1. Bartłomiej,
2. Łukasz,
3. Eryk,
4. Piotr,
5. Tomasz,
6. Wiktoria,
7. Aleksandra,
8. Grzegorz,
9. Katarzyna,
10. Weronika.
11. Adam,
12. Nikodem
Pozostali uczniowie - odbiór świadectw przez rodziców przy młodszym rodzeństwie.
Klasa VII
11.00 - 12.00 - wejście główne, sala nr 3.
Klasa VIII
10.00 - 11.00 - wejście od kuchni, sala nr 9.
Uwaga
Uczniowie oddający książki do biblioteki proszeni są o zabranie wszystkich rzeczy z szafek z szatni.
Zwrot podręczników
Zwrot podręczników udostępnionych na bieżący rok szkolny będzie możliwy od poniedziałku do czwartku w godzinach pracy biblioteki.
Bardzo proszę o wcześniejsze telefoniczne zgłoszenie chęci odwiedzenia biblioteki, w celu ustalenia konkretnej godziny przyjścia. (603075737)
Uczniów klasy ósmej proszę o dokonanie zwrotu podręczników oraz pozostałych książek w wyżej wymienionym terminie.
Uczniowie pozostałych klas, którzy jeszcze potrzebują podręczników, mogą przekazać je wychowawcy w dniu odbioru świadectwa - spakowane np. do reklamówki i podpisane.
Przypominam, że zgodnie z regulaminem zwracane podręczniki muszą być kompletne, nieuszkodzone, czyste, trzeba zdjąć z nich okładki i wyjąć swoje notatki, kartki, zakładki.
Oddział Przedszkolny (22.06 - 26.06)
Nadszedł czas wakacji i Dzień Taty to główne tematy tego tygodnia. We wtorek jest wyjątkowy dzień- Dzień Taty. Zróbcie dla niego piękną laurkę lub narysujcie jego portret. Na pewno sprawicie mu tym wielką radość.
Nauczcie się piosenki i zaśpiewajcie ją dla taty w jego święto:
https://www.youtube.com/watch?v=ZxgFEtsfIBs
Wspólnie z Margolcią i Misiem oglądnijcie bajkę:
https://vod.tvp.pl/video/margolcia-i-mis-zapraszaja-dzis,z-moim-tata,32491751
B. Szelągowska
Powiedz proszę! Powiedz , tato,
Po czym poznać można lato?
Skąd na przykład wiadomo, że już się zaczyna?
Po prostu:
Po słodkich malinach,
Po bitej śmietanie z truskawkami,
Po kompocie z wiśniami,
Po życie, które na polach dojrzewa,
Po słowiku, co wieczorem śpiewa,
Po boćkach uczących się latać,
Po ogrodach tonących w kwiatach,
Po świerszczach koncertujących na łące,
Po wygrzewającej się na mleczu biedronce,
Po zapachu skoszonej trawy i róż,
I już!
Więcej o lecie możecie dowiedzieć się oglądając bajkę:
https://vod.tvp.pl/video/margolcia-i-mis-zapraszaja-dzis,przyszlo-lato,32989834
Pamiętajcie, aby codziennie poćwiczyć. Tym razem z jarzynkami:
https://www.youtube.com/watch?v=oD_4YBKMKFs
Przypomnijcie sobie piosenkę o lecie:
I spróbujcie odgadnąć kilka zagadek związanych z wakacjami i słoneczną pogodą.
http://rodzice.net/news/zagadki-dla-dzieci/lato.php
Porozmawiajcie w domu o spędzaniu bezpiecznie czasu podczas wakacji. Pomoże Wam w tym poniższy wiersz Wiery Badalskiej.
Głowa nie jest od parady służyć musi dalej.
Dbaj więc o nią i osłaniaj kiedy słońce pali.
Płynie w rzece woda , chłodna, bystra, czysta,
tylko przy dorosłych z kąpieli korzystaj.
Jagody nieznane gdy zobaczysz w borze –
Nie zrywaj! Nie zjadaj! – bo zatruć się możesz.
Urządzamy grzybobranie jaka rada stąd wynika?
Gdy jakiegoś grzyba nie znasz nie wkładaj go do koszyka.
Biegać boso jest przyjemnie, ale ważna rada: – idąc na wycieczkę pieszą dobre buty wkładaj!
Dodatkowe ćwiczenia utrwalające pisanie i czytanie:
Dodatkowe łamigłówki do rozwiązania:
https://flipbooki.mac.pl/dodatkowe/1600040_glowkowanki_krzyzowki_i_lamiglowki_6_srodki.pdf
Rozwijające szlaczki do wyboru:
https://flipbooki.mac.pl/dodatkowe/1640700_sladowanki_rozwijajace_szlaczki.pdf
J. angielski- nauczcie się piosenki i zaśpiewajcie ją bardzo głośno.
I love my daddy, yes I do,
Here is a kiss and a hug for you,
Thank you daddy for all you do,
Happy father’s day, I love you!
Pokolorujcie kolorowankę:
https://worksheetplace.com/mf_pdf/Fathers-Day-Coloring.pdf
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny: 728 613 476 lub e-mailowy: kasiamucha12@gmail.com. Powodzenia!
Wyniki konkursu
Wyniki konkursu plastyczno – literackiego
„Jestem w domu, nie jestem w sieci”
W kategorii praca plastyczna:
kl. 1-3
I miejsce Magdalena Repetowska klasa I
Stanisław Kochan klasa I
W kategorii praca literacka:
kl. 4-6
I miejsce Łucja Wierzycka klasa VI
Grzegorz Marszałek klasa VI
Laureatom konkursu serdecznie gratuluję.
Klasa 8 (22.06 - 26.06)
Matematyka
Zapraszam w poniedziałek o 14.00 na platformę Zoom.
EDB
Temat1: Uratuj życie !
Temat 2: Podsumowanie wiadomości z edukacji dla bezpieczeństwa.
Uczniowie rok szkolny dobiegł końca. W tym wyjątkowym czasie cieszę się, że aktywnie pracowaliście. Na zakończenie i podsumowanie proszę Was o obejrzenie filmiku pt. „Uratuj życie!”, gdyż umiejętność odpowiedniego reagowania w sytuacji zagrożenia życia i umiejętność udzielania pierwszej pomocy to najważniejsze co powinniście umieć i zapamiętać z lekcji edb.
Uczniowie proszę Was o:
- Obejrzenie filmu interaktywnego „Uratuj życie”, który pozwoli Wam utrwalić schemat udzielania pierwszej pomocy i resuscytacji krążeniowo – oddechowej.
https://www.youtube.com/watch?v=24NWNJkl-BA
- Rozwiązanie załączonego testu dla sprawdzenia i podsumowania swojej wiedzy.
Nie ma potrzeby odsyłania rozwiązanego testu.
POWODZENIA! i życzę Wam słonecznych i bezpiecznych wakacji!
Bogusława Baniowska
Klasa 7 (22.06 - 26.06)
Historia, język polski
Moi Drodzy, w tym tygodniu nie mamy lekcji na Skypie.
W ramach powtórzenia wiadomości z całego roku szkolnego, bardzo proszę, przygotujcie historyczną grę planszową, która będzie dotyczyć tego, o czym się uczyliśmy przez ostatnie 10 miesięcy.
Z języka polskiego bardzo proszę wykonać ćwiczenia powtórzeniowe ze stron 360-363. Gotowe prace odeślijcie do mnie.
Bardzo Wam dziękuję za całoroczną pracę, zdyscyplinowanie i mobilizację – szczególnie w ostatnich miesiącach. Wszystkim życzę udanego wypoczynku i zgromadzenia sił na następny rok szkolnyJ.
Pozdrawiam Was serdecznie,
Barbara Bal.
Biologia
Kochani!
W tym tygodniu ostatni raz widzimy się na zoomie we wtorek i w czwartek o godzinie 9.00.
Przygotujcie zeszyty do biologii.
Do zobaczenia
Chemia
Kochani!
W tym tygodniu widzimy się po raz ostatni na zoomie we wtorek o godz. 8.00.
Przygotujcie zeszyty do chemii.
Do zobaczenia
Plastyka
Na koniec naszych spotkań z plastyką proponuje Wam przypomnienie najważniejszych dzieł
sztuki https://mindcoaching.pl/30-najpopularniejszych-obrazow-na-swiecie/
Dziękuje za Wasze kreatywne prace i zaangażowanie na lekcjach plastyki
Życzę spokojnych, rodzinnych i bezpiecznych wakacji
Klasa 7 – język angielski
Drodzy Uczniowie i Rodzice bardzo dziękuję za zrozumienie, zaangażowanie oraz piękną współpracę w tym trudnym czasie.
W tym tygodniu proszę:
- First aid advice for burns – zapoznaj się z treścią zadań i rozwiąż je w ćwiczeniu str. 35,
- umiem pisać notatkę – zredaguj kilka zdań do zeszytu – ćwiczenie str. 35 zadanie 6.
W razie problemów proszę o kontakt / poprzez komunikatory: e-mail, Messenger, Skype, SMS lub rozmowa telefoniczna/. Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałych wakacji Elżbieta Czopek
Język niemiecki – test w załączniku.
badanie-wynikow-nauczania-po-kl-7-test-a-grupa-i-wersja-standard_(1).pdf
Geografia, fizyka – zajęcia poprzez komunikator internetowy, w terminie podanym przez nauczyciela przedmiotu.
Archiwum Aktualności