• Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej na rok szkolny 2023/2024

LISTA KANDYDATÓW

7. Maciej Marszałek
            10. Natalia Repetowska
          • Odwiedziny w Domu Dziecka

• 3 marca 2023 r. uczniowie klasy 5 z Krzeczowa oraz podopieczni s. Kingi z Caritas z Tenczyna  - udali się z wizytą do podopiecznych Domu Dziecka pod Kopcem w Krakowie oraz do Domu Rodzinnego prowadzonego przez Oddział Caritas w Krakowie. Celem odwiedzin było przekazanie prezentów zebranych w trakcie zbiórki charytatywnej zorganizowanej przez naszą młodzież w szkole.

Dzieci z domu dziecka otrzymały artykuły higieniczne oraz żywność dla najmłodszych. Rodzina prowadzona przez Caritas otrzymała zestaw garnków oraz artykuły spożywcze. Spotkanie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze. Opiekunowie i wychowankowie domu dziecka wyrazili wdzięczność darczyńcom za okazane wsparcie.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom, radzie rodziców i anonimowym darczyńcom za opłacenie busa i wsparcie finansowe.

• Szkolenie "Poczucie własnej wartości. Wierzę, że potrafię".

• 6 marca w naszej szkole odbyło się się spotkanie, którego temat brzmiał „Poczucie własnej wartości. Wierzę, że potrafię”, poprowadził je pan Marek Szczotkowski.  Najpierw uczniowie klas I – III, a później starsi wysłuchali informacji o tym, czym jest poczucie własnej wartości, dlaczego jest ważne i jak trzeba je wzmacniać. Poznali czym jest asertywność – czyli umiejętność wyrażania swojego zdania z zachowaniem szacunku równocześnie dla siebie i innych. Nauczyli się kilku technik pozwalających na opanowanie własnych negatywnych emocji. Dowiedzieli się też, jak bronić się przed agresywnymi zachowaniami innych osób. Każde z zagadnień było omawiane z przywołaniem konkretnych życiowych sytuacji, uczniowie nie tylko słuchali z zainteresowaniem, ale aktywnie włączali się w zajęcia. Na koniec pan Marek zaproponował uczniom wzięcie udziału w konkursie „Kim będę, gdy dorosnę” – dzieci z kl. I – III mogą wykonać dowolną techniką plakat na podany temat, natomiast uczniowie klas IV – VIII mogą  zrealizować zadanie w wybranej przez siebie formie np. plastycznej, literackiej, muzycznej, filmowej itp. Prace trzeba oddać do 14 marca. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie, na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody.

• Ogłoszenie dotyczące rekrutacji do klasy I Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Krzeczowie na rok szkolny 2023/2024

Dyrektor szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Krzeczowie  informuje, że rozpoczęły się zapisy do klasy I

na rok szkolny 2023/2024

Uczniowie zamieszkali

w obwodzie Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Krzeczowie są przyjmowani do szkoły na podstawie ZGŁOSZENIA RODZICÓW

(druk zgłoszenia można odebrać w sekretariacie lub pobrać Rekrutacja-zgloszenie_SP.rtf)

Zgłoszenie należy złożyć w sekretariacie szkoły

w terminie do 16 marca 2023 r.

Uczniowie zamieszkali poza obwodem szkoły

mogą zostać przyjęci do klasy I na podstawie WNIOSKU RODZICÓW(druk wniosku można odebrać w sekretariacie lub pobrać Rekrutacja-wniosek_SP.doc)

Wniosek należy złożyć w sekretariacie szkoły
            w terminie od 15 marca 2023 r. do 22 marca 2023 r.

• Ogłoszenie dotyczące rekrutacji do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Krzeczowie na rok szkolny 2023/2024

• Ogłoszenie dotyczące rekrutacji do oddziału przedszkolnego

Dyrektor szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Krzeczowie  informuje, że rozpoczęły się zapisy do oddziału przedszkolnego

na rok szkolny 2023/2024

DLA NOWYCH DZIECI

termin składania wniosków:  do 17 marca br. do godz. 15.00.

W przypadku, gdy liczba zgłoszeń będzie większa od liczby wolnych miejsc, o zakwalifikowaniu dziecka decydować będzie komisja rekrutacyjna, działająca w oparciu o zapisy Ustawy o Systemie Oświaty.

Liczba  miejsc w oddziale przedszkolnym: 25.

Nie przewiduje się rekrutacji elektronicznej.

Dokumenty są do pobrania poniżej lub w sekretariacie szkoły.

Do pobrania:

Deklaracja o kontynuowaniu wychowaniaprzedszkolnego: deklaracja_Krzeczow.doc

Wniosek o przyjęcie dziecka:  wniosek_P_Krzeczow.doc

Oświadczenia (o samotnym wychowywaniu dziecka i  o wielodzietności)- proszę wydrukować właściwe: oswiadczenia.docx