• SZKOLNY KONKURS JĘZYKOWO-PLASTYCZNY

• Z okazji obchodzonego 23 kwietnia Dnia Języka Angielskiego organizowany jest szkolny konkurs językowo-plastyczny promujący jeden ze sposobów uczenia się nowych słówek w języku obcym- uczenie się nowych słów poprzez obrazowanie ich znaczenia. Prace należy przynieść do poniedziałku (24 kwietnia), wszystkie zostaną wywieszone, dla najciekawszych i najbardziej pomysłowych twórców przewidziane są nagrody.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu u p. Pauliny lub p. Elżbiety Czopek.

Zachęcamy do udziału!

• Odwiedziny w Domu Seniora.

• We wtorek 4 kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły Dom Seniora w Krzeczowie. Było to bardzo wzruszające zderzenie dwóch pokoleń. Dzieci wręczyły seniorom własnoręcznie przygotowane upominki i złożyły świąteczne życzenia. Nasze przedszkolaki miały okazję bliżej poznać miejsce, w którym mieszkają podopieczni placówki. Istotnym celem wizyty w Domu Seniora, było uwrażliwienie dzieci na los drugiego człowieka i zwrócenie uwagi na otaczający nas świat.

• Konkurs na najpiękniejszy stroik wielkanocny.

• Dzieci z naszego oddziału przedszkolnego wzięły udział w konkursie na "Najpiękniejszy stroik wielkanocny". Wszystkie prace były wyjątkowe, wykonane z niezwykłą starannością i przez cały tydzień ozdabiały nasz szkolny korytarz. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i kultywowanie pięknych tradycji. Grono Pedagogiczne podczas głosowania wybrało trzy prace: Miejsce 1 Maja Kochan, Miejsce 2 Kacper Gurbiel, Miejsce 3 Franciszek Spórna. Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom i rodzicom.