• Konkurs na najpiękniejszą wielkanocną pisankę.

• Dzieci z naszego oddziału przedszkolnego wraz z rodzicami brały udział w konkursie na najpiękniejszą wielkanocną pisankę. Brawo dla rodziców i ich dzieci! Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas!! W ocenie prac udział brało całe Grono Pedagogiczne, dzieci otrzymały nagrody w przedszkolu oraz zdobyły nagrody na szczeblu Gminnym. Wielkie brawa dla zespołów rodzinnych, talentów w Krzeczowie nie brakuje. Rozstrzygnięcie konkursu w przedszkolu: 1 miejsce zdobyła praca Alinki Kowalewskiej, miejsce 2 zdobyła praca Kacperka Gurbiela oraz praca Dawidka i Melanii (dzieci z Ukrainy, które dołączyły do naszego oddziału), miejsce 3 zdobyła praca Weroniki Bigos. Na szczeblu gminnym nagrody zdobyły prace: miejsce 2 otrzymała praca Darii Pawłowskiej, miejsce 3 praca Kacperka Gurbiela oraz wyróżniona została praca Martynki Owsianki i Mai Kochan. Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

• Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej na rok szkolny 2022/2023

Lista dzieci przyjętych
            do oddziału przedszkolnego
            w Szkole Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Krzeczowie
            na rok szkolny 2022/2023

• Lista uczniów przyjętych do klasy I Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2022/2023

Lista uczniówprzyjętych do klasy I
            Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Krzeczowie
            na rok szkolny 2022/2023

1. Weronika Bigos
            2. Arkadiusz Czubin
            3. Filip Kania
            4. Barbara Karpierz
            5. Nadia Kwatyra
            6. Sara Lach
            7. Krzysztof Marszałek
            8. Antoni Mastela
            9. Daria Pawłowska
            10. Julian Plewa
            11. Antoni Pustelnik
            12. Weronika Prostko
            13. Michał Repetowski
            14. Zuzanna Spórna
            15. Rozalia Syc
            16. Szymon Zięba

• Warszaty dla uczniów.

• 31 marca w naszej szkole odbyły się warsztaty prowadzone przez Panią Martynę Bodzioch z Polskiego Centrum Profilaktyki. Zorganizowano trzy spotkania w różnych grupach wiekowych. Najmłodsi uczniowie z klas 1-3 uczyli się jak radzić sobie w sytuacjach konfliktowych. Poznali "język żyrafy", który ułatwia porozumiewanie się bez przemocy. Uczniowie z klas 4-6 rozmawiali na temat uzależnień od Internetu, telefonu komórkowego, gier komputerowych i portali społecznościowych. Najstarsze klasy 7-8 uczestniczyły w zajęciach dotyczących poczucia własnej wartości i wiary w siebie. Warsztaty zostały sfinansowane przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Serdecznie dziękujemy!